FÅTÖLJ, "TEVE", Alf Svensson, Ljungs industrier, 1900-talets andra hälft.

498182. FÅTÖLJ, "TEVE", Alf Svensson, Ljungs industrier, 1900-talets andra hälft.

Brickmärkt. Stomme i bok, fast stoppad sits och rygg.

Bruksslitage. Stomme med märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 11 824