Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
ORVAR PALM. Komposition, olja på duk, signerad och daterad 73.
498145. ORVAR PALM. Komposition, olja på duk, signerad och daterad 73.
60 x 82 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
60 x 82 cm.
Göteborgs Auktionsverk
998