TEKANNA MED RECHAUD, tenn, R Broadhead & Co, Sheffield, 1800-tal.

498142. TEKANNA MED RECHAUD, tenn, R Broadhead & Co, Sheffield, 1800-tal.

Höjd inkl ställ och grep ca 37 cm.

Slitage, bucklor, lagningar, knopp med senare mutter, något lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 318