ORVAR PALM. Modell, monotyp, signerad och daterad 63.

498111. ORVAR PALM. Modell, monotyp, signerad och daterad 63.

Bildyta 65 x 45 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 65 x 45 cm.

Antal besök: 784