PORSLINDELAR, 5 st, Dresden.

PORSLINDELAR, 5 st, Dresden.
498089. PORSLINDELAR, 5 st, Dresden.

Höjd 9-39 cm.
Kandelaber, ljusstakar 3 st, skål.

Bruksslitage, nagg, kandelaber lagning/fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 9-39 cm.

Antal besök: 385