BERNHARD ANDERSSON. 1898-1983, skulptur, signerad BA.

498050. BERNHARD ANDERSSON. 1898-1983, skulptur, signerad BA.

Skulptur gips, Höjd 31 cm.

Mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skulptur gips, Höjd 31 cm.

Mindre nagg.

Antal besök: 3 633