SIGFRID BENGTSSON. "Vinterlandskap Staffanstorp" olja på pannå, signerad.

498034. SIGFRID BENGTSSON. "Vinterlandskap Staffanstorp" olja på pannå, signerad.

Signerad Sigfrid Bengtsson, a tergo betitlad samt signerad och daterad -54.
36x48
Ramad 47x59 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

36x48
Ramad 47x59 cm.

Antal besök: 4 957