AFFISCH, SAS, 1900-talets mitt.

498032. AFFISCH, SAS, 1900-talets mitt.

India by SAS. Ca 100 x 62 cm.

Slitage. Hål och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

India by SAS. Ca 100 x 62 cm.

Slitage. Hål och skador.

Antal besök: 568