LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, Gustaf Eklöf, Vänersborg, 1821.

498029. LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, Gustaf Eklöf, Vänersborg, 1821.

Höjd ca 27,5-28 cm.

Slitage, något skeva, bucklor. En böjd fotkula, möjligen med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 27,5-28 cm.

Antal besök: 794