14-DELAD SAMLING AV KONSTNÄRLIGA VERK. grafik+akvareller.

497993. 14-DELAD SAMLING AV KONSTNÄRLIGA VERK. grafik+akvareller.

14 olika verk av 2: a 1900-talets hälft, signerad, oramad. Mått upp till ca. Ark 30 x 44 cm.

Mindre tecken på åldrande.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre tecken på åldrande.

Antal besök: 363