LJUSKRONA, plafondmodell, 1900-talets andra hälft.

497945. LJUSKRONA, plafondmodell, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca 35 ,diameter 60 cm.

Slitage, prismor saknas, lösa prismor medföljer. Dekordel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 35 ,diameter 60 cm.

Antal besök: 332