OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Tuschteckning, signerad A.L samt daterad 72.

497831. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Tuschteckning, signerad A.L samt daterad 72.

Påskrift a tergo.
91.5 x 80.5 cm.

Smuts, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Påskrift a tergo.
91.5 x 80.5 cm.

Smuts, fläckar.

Antal besök: 893