Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Skulptur
VÄTTAR, 3 stycken, målat trä.
497789. VÄTTAR, 3 stycken, målat trä.
Längd 30-42 cm.
Slitage och skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 30-42 cm.
Slitage och skador.
Helsingborgs Auktionskammare
1 150