PIEDESTALER / BORD, 2 st, alabaster - Italien, 19-/2000-tal.

497777. PIEDESTALER / BORD, 2 st, alabaster - Italien, 19-/2000-tal.

Brun, höjd 49 cm, diameter 39 cm, skivan sitter lite lös.
Grön, höjd 48 cm, diameter 34,5 cm.
Etikettmärkta, tvättbara och färgstabila.

Visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Visst slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 599