DOCKMÖBLER, 6 delar, bland annat Gemla leksaksfabriks aktiebolag, 1900-tal.

497772. DOCKMÖBLER, 6 delar, bland annat Gemla leksaksfabriks aktiebolag, 1900-tal.

Soffa och bord, Gemla, soffa rest av etikett. Längd ca. 8-20 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 373