LEKSAK, Schuco, 1900-tal.

LEKSAK, Schuco, 1900-tal.
497719. LEKSAK, Schuco, 1900-tal.

Åsna med gångfunktion. Längd ca 16 cm.

Fungerar vid katalogisering- ingen garanti lämnas för funktion. Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 392