GROSSHANDLARSKRIVBORD, tidigt 1900-tal.

497713. GROSSHANDLARSKRIVBORD, tidigt 1900-tal.

EK, med jalusi.Hurtsar med 4+4 lådor Övre inrede med fack och lådor. Längd 136,bredd 80, höjd 118 cm.

Slitage i ytor,någon list kapad. Motvikter till jalusi saknas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 666