CARIN NILSON(1884-1973). Skulpturer, 6 st, gips, signerade.

497697. CARIN NILSON(1884-1973). Skulpturer, 6 st, gips, signerade.

Proveniens Carin Nilsons ateljé. Höjd ca. 11-21 cm.

Smuts. Skrapmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smuts. Skrapmärken.

Antal besök: 399