Karmstolar 2 st tidigt 1900-tal.

497687. Karmstolar 2 st tidigt 1900-tal.

Ek med lös klädd dyna. L 60, bredd 60 höjd 105 cm.

Ny klädsel. Något olika färg på träytor.Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 238