GÖTEBORGSSTOLAR, 4 st, 1800-tal.

49767. GÖTEBORGSSTOLAR, 4 st, 1800-tal.

Mahogny med stoppad sits klädd i Svenskt tenn, Teheran.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 2 047