CARIN NILSON(1884-1973). Tillskriven. Skulptur, torso, gips, osignerad.

497652. CARIN NILSON(1884-1973). Tillskriven. Skulptur, torso, gips, osignerad.

På träsockel. Proveniens Carin Nilsons ateljé. Höjd ca. 30 cm.

Smuts. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smuts. Fläckar.

Antal besök: 383