LARS PAGFELDT. Figurin, stengods, numrerad 23/100, Valross, signerad.

497596. LARS PAGFELDT. Figurin, stengods, numrerad 23/100, Valross, signerad.

Höjd 20 cm
Längd 27,5 cm.

Lätt åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20 cm
Längd 27,5 cm.

Lätt åldersslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 135