LJUSSTAKE, tenn, gustaviansk, sign H W S, (Hans Wiksten, Västerås, verksam 1782-1810/14).

497572. LJUSSTAKE, tenn, gustaviansk, sign H W S, (Hans Wiksten, Västerås, verksam 1782-1810/14).

Höjd 21 cm. Stämplad HWS.

Bucklor, skador. Saknar ljushållare.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 21 cm. Stämplad HWS.

Antal besök: 1 545