GOLVUR, träfodral, ommålad beigevit, mitten 1900-talet.

497562. GOLVUR, träfodral, ommålad beigevit, mitten 1900-talet.

Höjd 202 cm.
Bredd 56 cm.
Två lod.
#497438
#497519
#497545.

Ej funktionstestad.
Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 202 cm.
Bredd 56 cm.
Två lod.
#497438
#497519
#497545.

Ej funktionstestad.
Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 916