ARNE BJÖRKEGREN. Abstrakt komposition. Olja på pannå, signerad.

497554. ARNE BJÖRKEGREN. Abstrakt komposition. Olja på pannå, signerad.

52 x 79,5 cm.

Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

52 x 79,5 cm.

Smärre repor.

Antal besök: 628