Växjö Auktionskammare
Konst
Måleri
ARNE BJÖRKEGREN. Abstrakt komposition. Olja på pannå, signerad.
497554. ARNE BJÖRKEGREN. Abstrakt komposition. Olja på pannå, signerad.
52 x 79,5 cm.
Smärre repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
52 x 79,5 cm.
Smärre repor.
Växjö Auktionskammare
451