266 x 73 cm, röd, gröna och svarta ränder mot vit botten. Sammanfogad.
170 x 72 cm, röda ränder mot grå botten.
190 x 49 cm, röda och svarta ränder mot vit botten. Fodrad.
Kuddfodral, 52 x 49 cm, gröna, blå, och röda ränder mot grå botten.
Bruksskick.
Mindre fläckar och slitage.
Bruksskick.
Mindre fläckar och slitage.