Helsingborgs Auktionskammare
Silver & Metall
Tenn, Mässing & Koppar
VAS MED HÄNKLAR, målad mässing, orientalisk, 1900-tal.
497507. VAS MED HÄNKLAR, målad mässing, orientalisk, 1900-tal.
Höjd 30 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 30 cm.
Bruksslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
487