VÄSKA, PORTMONNÄ samt BÄLTE, Christian Dior, 1900-talets andra hälft.

497494. VÄSKA, PORTMONNÄ samt BÄLTE, Christian Dior, 1900-talets andra hälft.

Väska längd 38 cm.
Bälte längd 90 cm.
Monogrammönstrad textil. Stämpelmärkt i guld Christian Dior Made in France.

Portmonnä med defekt lås. Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Väska längd 38 cm.
Bälte längd 90 cm.

Antal besök: 1 024