SOFFBORD, Borge Mogensen, Fredericia Stolefabrik, modell 264, Danmark, 1950-tal.

497492. SOFFBORD, Borge Mogensen, Fredericia Stolefabrik, modell 264, Danmark, 1950-tal.

Brännmärkt undertill, Made in Denmark, Aktieselskabet Fredericia Stolefabrik, modell: AG 264.

Längd 182 cm.
Bredd 58 cm.
Höjd 46 cm.

2 st fuktskador, ringmärken från glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 182 cm.
Bredd 58 cm.
Höjd 46 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 139