CARIN NILSON(1884-1973). Skulpturer, 30 st, signerade.

497476. CARIN NILSON(1884-1973). Skulpturer, 30 st, signerade.

Proveniens Carin Nilsons ateljé. Höjd ca. 5-14 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 603