MATBORD, furu, 1900-tal.

497461. MATBORD, furu, 1900-tal.

Längd 109 - ca 200 cm.
Bredd 90 cm.
Höjd 76 cm.
Med utdragsskivor.

Slitage, märken, fläckar, solblekt skiva, en del av bordsskivan något lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 109 - ca 200 cm.
Bredd 90 cm.
Höjd 76 cm.
Med utdragsskivor.

Antal besök: 3 687