497461. MATBORD, furu, 1900-tal.

Längd 109 - ca 200 cm.
Bredd 90 cm.
Höjd 76 cm.
Med utdragsskivor.

Slitage, märken, fläckar, solblekt skiva, en del av bordsskivan något lös.

Längd 109 - ca 200 cm.
Bredd 90 cm.
Höjd 76 cm.
Med utdragsskivor.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Gästriklands Auktionskammare
Föremålsnr
497461

Om auktionshuset

Namn
Gästriklands Auktionskammare AB
Momsnr
SE556989370301
Org.nr
556989-3703
Telefon
026101333
Adress

Storgatan 11
Industrihuset Vävaren, Södra Entrén
806 45 Gävle
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 1 297