KERAMIKFÖREMÅL, 2 delar, en sign.

49740. KERAMIKFÖREMÅL, 2 delar, en sign.

Skål, diameter ca 36.
Skål, höjd ca 27 cm.

Skål med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skål, diameter ca 36.
Skål, höjd ca 27 cm.

Skål med nagg.

Antal besök: 586