Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Måleri
ROLF INGVAR KARLSSON. "Kust Runnö" olja på duk, signerad och daterad 90.
497338. ROLF INGVAR KARLSSON. "Kust Runnö" olja på duk, signerad och daterad 90.
45x46 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
45x46 cm.
1 097