PONTUS CARLE. Figurkomposition, litografi, sign o numrerad 145/170.

497310. PONTUS CARLE. Figurkomposition, litografi, sign o numrerad 145/170.

33x51 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

33x51 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 868