Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Grafik
TORD LAGER. Kompositioner, 2 st, litografier, sign o numrerad 32/250 resp 78/250.
497286. TORD LAGER. Kompositioner, 2 st, litografier, sign o numrerad 32/250 resp 78/250.
57x41 cm.
Ej examionerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
57x41 cm.
Ej examionerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
779