ASTRID BERGMAN TAUBE. färglitografi " Claire de lune a Sjösala " signerad, numrerad 86/150.

497276. ASTRID BERGMAN TAUBE. färglitografi " Claire de lune a Sjösala " signerad, numrerad 86/150.

71 x 55 cm.

Slitage ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

71 x 55 cm.

Slitage ram.

Antal besök: 849