Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionsverket Engelholm
Konst
Grafik
ASTRID BERGMAN TAUBE. färglitografi " Claire de lune a Sjösala " signerad, numrerad 86/150.
497276. ASTRID BERGMAN TAUBE. färglitografi " Claire de lune a Sjösala " signerad, numrerad 86/150.
71 x 55 cm.
Slitage ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
71 x 55 cm.
Slitage ram.
Auktionsverket Engelholm
687