UNBEKANNTER KÜNSTLER. Stilleben med rosor, olja på duk, 1900-tal århundrade.

497250. UNBEKANNTER KÜNSTLER. Stilleben med rosor, olja på duk, 1900-tal århundrade.

Skildring av en bukett rosa och röda rosor i en glasvas, oljefärg på duk, inramad i matchande träram, 1900-talet, mått: 50,5 x 44,2 cm.

I gott skick. Ram något stötte.

Gör en kostnadsfri värdering!

Auktionshaus von Brühl
Antal besök: 621