VASER 4 st, glas, varav 1 med mynning av silver, omkring 1900.

497208. VASER 4 st, glas, varav 1 med mynning av silver, omkring 1900.

Vas, glas med mynning av silver, stämplar, A. Bromet & Co, Birmingham, 1903, höjd ca 14,5 cm.
1 par vaser, glas, ca 13,5 cm.
1 vas, glas, höjd ca 14 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 vas, glas, höjd ca 14 cm.

Slitage.

Antal besök: 804