SMYCKEN, 7 delar, 1900-tal. förgyllt.

49714. SMYCKEN, 7 delar, 1900-tal. förgyllt.

1 st fotogömma, 1800-1900-tal.
1 st Hänge granater.
1 st camé, 4 x 3 cm.
1 par Örhänge.
1 st sjalnål.
1 st Armband, längd 18 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st Hänge granater.
1 st camé, 4 x 3 cm.
1 par Örhänge.
1 st sjalnål.
1 st Armband, längd 18 cm.

Slitage.

Antal besök: 695