IMPERIALSÄNG, allmoge, 1800-tal.

497074. IMPERIALSÄNG, allmoge, 1800-tal.

Bemålad, total längd ca. 188, bredd 104, höjd 137 cm.

Bruksslitage. Maskstunget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Maskstunget.

Antal besök: 636