SLEV, silver, London, England, troligen tidigt 1800-tal.

497026. SLEV, silver, London, England, troligen tidigt 1800-tal.

Grepp av animalisk sena/horn.
Längd ca 32,5 cm.

Slitage, sprickor i grepp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grepp av animalisk sena/horn.
Längd ca 32,5 cm.

Slitage, sprickor i grepp.

Antal besök: 551