KANNA, porslin, Gustavsberg, 1800-talets slut.

497012. KANNA, porslin, Gustavsberg, 1800-talets slut.

Höjd ca 29 cm.

Krackelyr och smärre missfärgningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 29 cm.

Antal besök: 820