UNBEKANNTER KÜNSTLER. landskap oljemålning.

496978. UNBEKANNTER KÜNSTLER. landskap oljemålning.

Rysk konstnär från 1900-talet, landskap, olja på pannå, inramad, signerad och daterad på kyrillisk baksida, höjd 23cm, bredd 33cm.

litet slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

litet slitage.

Deutsch Auctioneers
Antal besök: 231