SOFFBORD, så kallat Butlers tray, 1900-tal.

496971. SOFFBORD, så kallat Butlers tray, 1900-tal.

Längd ca. 121, bredd 80, höjd 50 cm.

Bruksslitage. Något rangligt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Något rangligt.

Antal besök: 544