PARTI KONST (8). Diverse motiv. Diverse tekniker. Bl a Nils Möller, Sven Börtz, Uno Svensson etc. Signerade.

49696. PARTI KONST (8). Diverse motiv. Diverse tekniker. Bl a Nils Möller, Sven Börtz, Uno Svensson etc. Signerade.

Från 23x18 cm upp till 80x54 cm.

Grafiken och etsningar något gulnande.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 187