BYKGRYTA, koppar, 1800-tal. Handtag och lös fotställning i smide.

496898. BYKGRYTA, koppar, 1800-tal. Handtag och lös fotställning i smide.

Lös botteninredning för blomsterarrangemang.
Grytans h. ca. 35 cm. diameter ca. 70 cm.
Höjd inkl. fotställning ca. 48 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 684