Fat, "Militär Ekiperings Aktiebolag", Röstrand, Längd 20 cm.
Fat, Reklam för tidningsprenumeration, Rörstrand, Längd 12 cm.
Fat, Sveriges riksvapen, Längd 13 cm.
Skål/Fat i form av mössa, Reklam för Sommens mössfabrik, 11 cm.
Slitage, mindre nagg.
Slitage, mindre nagg.