FAT 4 ST, med reklam samt Sveriges riksvapen, 1800 - 1900-tal.

496894. FAT 4 ST, med reklam samt Sveriges riksvapen, 1800 - 1900-tal.

Fat, "Militär Ekiperings Aktiebolag", Röstrand, Längd 20 cm.
Fat, Reklam för tidningsprenumeration, Rörstrand, Längd 12 cm.
Fat, Sveriges riksvapen, Längd 13 cm.
Skål/Fat i form av mössa, Reklam för Sommens mössfabrik, 11 cm.

Slitage, mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, mindre nagg.

Antal besök: 632