SOFFGRUPP, 4 delar, soffa, 2 fåtöljer, bord, 1900-talets andra hälft.

496890. SOFFGRUPP, 4 delar, soffa, 2 fåtöljer, bord, 1900-talets andra hälft.

Brunbetsad bambustomme, flätade sidor och ryggar. Beigefärgade lösa skinnklädda dynor.
Soffans h. ca. 88, b. ca. 133 cm.
Fåtöljer h. ca. 88-100, b. ca. 77 cm.
Sitthöjd ca. 45 cm.
Åttkantigt bord med lös glasskiva, diameter ca. 102 cm. H. ca. 56 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd ca. 45 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 728