KANDELABER, 7-armad, svart smide, 1900-tal.

496874. KANDELABER, 7-armad, svart smide, 1900-tal.

Tredelad fot.
Höjd ca 44 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tredelad fot.
Höjd ca 44 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 2 116