STOLAR, två stycken snarlika. Lindome sengustavianska 1800-tal.

496840. STOLAR, två stycken snarlika. Lindome sengustavianska 1800-tal.

Fast stoppad sits och rygg, målade i guld och svart. Dekor av akantus, bladhölstrade ben.

Dekorbortfall, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekorbortfall, bruksslitage.

Antal besök: 566